Sosyal Medyada Biz}

Alsancak Halı ve Koltuk Yıkama

Alsancak Halı ve Koltuk Yıkama

Alsancak Halı Yıkama Başlıca faaliyet alanlarımız halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama işlemleridir. Firmamız deneyimli ve uzman ekibi ile başta Alsancak olmak üzere İzmir’in tüm semtleri için halı, koltuk ve stor perde yıkama işleri gerçekleştirmektedir.

Servis araçlarımızla halılarınız evlerinizden alınarak hijyenik şartlarda yıkama ve temizleme işlemi gerçekleştirilmekte ve taahhüt edilen süre içerisinde yine servis araçlarımızla poşetli ambalajı ile evinize teslim edilmektedir.

Halılarınızın 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır.

Otomatik makinalar vasıtasıyla yapılan yıkama işleminde kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak antibakteriyel temizlik sağlanmakta, halılarınız güvenle kullanabileceğiniz şekilde hijyenik olarak sizlere teslim edilmektedir.

Halı, koltuk ve stor perdeleriniz için uygun bütçeli, kaliteli temizlik arıyorsanız bizlerle irtibata geçmenizi öneriyoruz.

İzmir Alsancak Halı Yıkama titiz çalışması ve kaliteli hizmetini ekonomik fiyatlarla birleştirmeyi başarmış, sizlere uygun fiyatlarla hizmet veren bütçe dostu bir firmadır.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN