Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler Halı ve Koltuk Yıkama

 

+90 (232) 255 0 111

İzmir Bahçelievler Halı Yıkama Hizmetlerinde Tecrübenin ve Garantinin Adresi
Halılar evlerin olmazsa olmazlarıdır. Dört mevsim sıcak bir ortam sağlamaları, hanelerin estetiğini arttırmaları halıları önemli kılar. Bununla birlikte halılar evlerin en çok kirlenen alanlarının başında gelir. Çünkü toz, yün, kir tutmada oldukça marifetlidirler. Son zamanlarda üretilen halılar için leke tutmaz gibi sloganlar kullanılsa da bütün halılar leke ve kir tutar. Sadece bazıları lekeyi daha iyi emerek dışarıdan görünmesini engeller. Bu da bütün halıların kirlenebileceği anlamına gelir. Halılarda biriken kirler ve lekeler zamanla çeşitli organizmaların üremesine sebep olur. Halıların sıcak ve yumuşak yapıları, zararlı organizmaların oluşmasına ve yayılmasına oldukça elverişlidir.

Bütün bu sebeplerden dolayı halıların yılda en az iki kez yıkanması gerekir. Halı yıkama uygulamalarının ise büyük bir özenle yapılması şarttır. Çünkü halılar, yapıları itibariyle oldukça zor kirden, tozdan arınır. Üretimleri çeşitli yapılardadır. Renk ve desen özellikleri hususiyet arz eder. Bu yüzden aynı evin içerisindeki, aynı marka halıların bile farklı özelliklerde ve biçimlerde yıkanması icap edebilir. Kullanılacak yöntemler, kullanılacak deterjanlar, makinalar özenle belirlenmelidir. Aksi halde halılar temizlenmek yerine daha çok hasar görebilir, hatta kullanılamaz hale gelebilir. Bu yüzden halıların işin uzmanı bir ekibe teslim edilmesi büyük önem arz eder. Bahçelievler halı yıkama, uzun yıllardır halı yıkama alanında hizmet vermekle birlikte yeniliklerin de takipçisi olmayı sürdürmektedir. Bu sayede müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakta, bütün müşterilerinin memnun ve mesut olmasını hizmet politikası olarak sürdürmektedir. Firmamızda güler yüz ve samimiyet de işimizin bir parçasıdır. Bu yüzden firmamızdan alacağınız hizmetlerde çalışanlarımızın içtenliği ile doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz.

İzmir Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama uygulamalarında halı yıkama işlemleri şu aşmalarda gerçekleşir:
Firmamızdan hizmet almak için telefon yoluyla irtibata geçmeniz yeterlidir. Bu anda itibaren ekiplerimiz belirtilen saatte adresinizden halılarınızı teslim alır. Halılarınızın adedi, metrekaresi ve yıkama ücreti kayıt altına alınır. Size de sipariş fişi teslim edilir.
Fabrikamıza gelen halılar incelenerek türlerine göre sınıflara ayrılır. Bu işlem yıkama yöntemleri için önemlidir.
Daha sonra halıların, tam otomatik toz alma makinasında tozları alınır.
Toz alma işleminden sonra tek tek halılar incelenerek lekeleri gözden geçirilir. Ekstra müdahale gereken lekeler varsa belirlenerek özel işlem uygulanır.
Daha sonra halılarınız türlerine göre tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkamaya alınır. Halı şampuanı ve bol su ile yıkanır.
Yıkanan halılara durulama ve sıkma işlemi uygulanır. Bu işlem halıların nemli kalarak çürümesini önler.
Suyu sıkılan halılarınız daha sonra açık veya kapalı doğal ortamda kurutmaya bırakılır. Kurutma ortamlarının çeşitliliği sayesinde halılarınızı dört mevsim yıkatabilirsiniz.

Kuruyan halılarınız, daha sonra toz ve tüylere karşı tekrardan süpürme işlemine tabi tutulur. Bu esnada herhangi bir leke, kir kalmış mı diye kontrol edilir. Eğer çıkmamış leke varsa tekrardan işlem uygulanır.
Bütün kontrol işlemlerini sorunsuz geçen halılarınız son olarak, parfümlü halı paketleri ile paketlenir ve teslimata hazır hale getirilmiş olur.
Teslimata hazır olan halılarınız önceden size haber verilerek istediğiniz saatte adresinize teslim edilir. Sizlere de temiz halıların keyfini sürmek kalır.
Bahçelievler Halı Yıkamada Özenli ve Güvenli Hizmet Ayrıcalığı
Bahçelievler halı yıkama uygulamalarında halılarınızın yıkanması ve teslim edilmesi iş yoğunluğuna göre maksimum yedi gün sürer. Halı yıkama ücretlendirmesi, metrekare üzerinde hesaplanır ve teslimat anında tahsil edilir. Yıkama esnasında halılarınıza kısa veya uzun vadede zarar verecek bütün uygulamalardan kaçınılır. Özellikle kullanılan şampuan ve deterjanlar konusunda doğal ürünler tercih edilir. Çünkü doğal ürünlerin halılardan arınması daha kolaydır ve halılarınızı yıpratmaz. Ayrıca kişilerin, özellikle de çocuk ve bebeklerin cildine zarar verecek kimyasallar içermez. Böylelikle çocuklarınız, bebekleriniz halıların üzerinde rahatlıkla oyun oynayıp vakit geçirebilir. Özellikle el dokuma halılarının ve ipek halıların yıkanmasında işi uzmanına teslim etmek gerekir. Aksi halde halılarınız yanlış işlem sonucu yıpranır, zarar görür, kırılmalar meydana gelir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN