Sosyal Medyada Biz}

Evka4 Halı Yıkama

90 (232) 255 0 111

Tüm Halılar İçin Uygun Fiyatlı Evka4 Halı Yıkama Hizmetleri
Halı yıkama hizmetleri verilmesinde en önemli noktalardan birisi temizlenecek halı türüne göre işlem fiyatlarının belirlenmesidir. Ev ve işyerlerinde kullanılabilen farklı tür halılar kimi zaman fabrika üretimi olabildiği gibi kimi zaman da el tezgahlarında üretilmiş çok değerli halılar olabilirler. Halıların yıkanması işleminde halı türlerine göre özel işlemler uygulanması gerekebilir. Aynı zamanda tek tip makinelerde yıkanabilen halılar içinde her halı türüne göre farklı ilaçların ve leke çıkarıcıların kullanılması da ayrı bir durumdur. Türk farklı türlere göre Evka4 Halı Yıkama hizmetleri verilmesinde ana amaç en sağlıklı sonuçların elde edilmesidir. Çünkü halıların temiz bir şekilde kullanıma sunulması firmamız tarafından en önemli kalite standardıdır.
Halı türleri arasında bulunan step halılar, ipek halılar, Hereke halıları, Shaggy halılar, halıfleksler, Isparta halıları ve yün halıların yıkanması mümkün olmaktadır.

Halıların türlerine bağlı olarak farklı fiyatlar da yıkama işlemleri yapılmakla birlikte tüm hizmet türlerinde de en uygun fiyatlar müşterilerimize sunulmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişlere bağlı olarak ücretsiz servis araçlarımızla İzmirin bütün ilçelerinden teslim alınabilen halılar fabrikalarımızda el değmeden yıkama, kurutma ve paketleme işlemlerinden geçirildikten sonra kullanıma hazır bir halde tekrar ücretsiz servis araçları ile adresinize teslim edilir. Sunulan tüm ayrıcalıklı hizmetlerde en uygun fiyatların sağlanması ve en avantajlı temizlik işlemlerinin yapılması sayesinde yüksek bir hizmet kalitesi oluşturulmaktadır.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN