Sosyal Medyada Biz}

Güzelyalı Halı ve Koltuk Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama zor ve zahmetli bir iştir. Güzelyalı Halı Yıkama olarak size halı yıkama hizmetinin en güzelini ve en kalitelisini sunuyoruz. Çocuklarımız günün bir çok saatini halı üzerinde geçirmektedir. Sağlıklı bir yaşam temiz ve hijyenik halı ile mümkündür.

Halılarınızın sağlık güvencesi sloganı ile bitki özlü doğal halı yıkama şampuanları kullanılarak, halılarınız tam otomatik halı yıkama makinelerinde tecrübeli ustalar gözetiminde yıkanmaktadır.

Güzelyalı Halı Yıkama olarak Yüzeyi değil; derini temizliyoruz. Market ürünleri değil; Güzelyalı Halı Yıkama profesyonel ürünler kullanıyoruz. İlkel teknikler değil; akılcı ve doğru teknikler kullanıyoruz. Kişiye, semte ve duruma göre değil; standart fiyat politikası uyguluyoruz. Sadece yaz ve sıcak aylarda değil; tüm hava şartlarında kurutma ve iade garantisi veriyoruz. Sıradan değil; ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz. İzmir Göztepe Halı Yıkama, halı ve koltuk yıkamada fark yaratır.

Güzelyalı Halı Yıkama :Hizmet standartlarını düşürerek, ekonomik halı yıkama fiyatları ile hizmet verdiklerini iddia eden birçok Göztepe Halı Yıkama firması kötü şartlarda ve uygun olmayan yöntemlerle halıları yıkamaktadır.
Profesyonel yıkama için ihtiyaç duyulan halı yıkama makinalarına sahip olmayan, kaliteli halı yıkama şampuanlarını tercih etmeyen fabrikalar, tasarruf etmek için yeterli miktarda suyu da kullanmadıkları için halılar derinlemesine temizlenememektedir. Bu yüzden, Güzelyalı Halı Yıkama fabrikaları arasından tercih yaparken, halı yıkama fiyatlarıyla beraber fabrikanın halı temizleme kalitesini de araştırmanız daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN