Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

İzmir’de ufak bir işyerinde başladı Halı Yıkama Dünyası’nın yolculuğu

ve yüzlerce memnun müşteri ile

Yüzlerce Ev ve İşyerinde devam ediyor şimdi…

 

Halı Yıkama Dünyası Temizlik Markamız Hakkında

 

2007 Yılında kurulan firmamız Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Saçak Tamiri ve İlaçlama alanlarında faliyet göstermektedir.

Firma merkezimiz İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer almaktadır. Büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara ve konut ve işyerlerine halı ve koltuk yıkama, ilaçlama alanlarında hizmet sunmaktadır.

Yıkama, ilaçlama ve tamir olmak üzere toplam 3 ana bölümden oluşan çalışma alanımız bulunmaktadır.

Halı Yıkama Dünyası müşterilerinin gereksinimlerine yanıt verebilen teknik alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerimizin kritik temizlik uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir hizmet ortagıdır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir ve uyguluyoruz.

Vizyonumuz;

Sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmayı amaç edinen firmamız, müşteri ve çalışan değerlerini en üst düzeyde tutarak konumuzda’ki tüm çalışma alanlarını uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektedir.

Misyonumuz;

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmayı misyon edinen firmamız, müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız sosyal hizmetlerin değerini sürekli arttırarak sektöründe sürekli gelişen firmalar paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Hedeflerimiz;

Önümüzdeki yıllar içerisinde alanımızda sektörün en iyi firması olarak, müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesi arttırmak ve çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyeye çıkartmak.