Sosyal Medyada Biz}

Karabağlar Halı ve Koltuk Yıkama

Karabağlar Halı ve Koltuk Yıkama

90 (232) 255 0 111

Temizlik Çözümleri konusunda İzmir’de konutlar ile sektörel firmalara ve kurumlara kaliteli, işlevsel çözümler sunan ekibimiz, İzmir genelinde oluşan portföyü ile dikkat çekiyor.

Karabağlar Halı Yıkama Halılar evde en sık kullanılan alanlardan bir tanesidir ve ebatları geregi evde temizlenmeye uygun değildir. Halılarınızı süpürmeniz üzerinden veya içerisinde barındırdıgı tozun %40 ını temizlemeyi sağlar. Geriye kalan %60 lık oranın size bıraktıgı kirli bir kısmı temizlemek için biz devreye giriyoruz.

Öncelikle evinizden ücretsiz servisimizle aldıgımız halıları, sizler gibi bizi tercih eden diğer değerli Karabağlar bölgesindeki müşterilerimizin halıları ile birlikte halı yıkama fabrikamıza getiriyoruz. Daha sonra halılarınızı toz alma makinamızdan geçiretek halı yıkamanın en önemli aşamalarından biri olan toz almayı bitirmiş oluyoruz. Neden en önemli sorunuza yanıt olarak ise, tozlu şekilde gelen halılarınız su ile buluşması durumunda çamur olmasını önlemek için, bu aşamayı atlamış olursak halılarınız çamur haline gelerek temizliği daha zorlaştırır ve neredeyse imkansız hale getirir.

Toz almadan aşamasından geçen halılarınız, halı yıkama kısmına gelir ve burada piyasanın en iyi şampuanları ile birlikte halı yıkama makinamız ile buluşur. Biz bu aşamada otomatik makinalar kullanmak yerine el ile kumanda edebildiğimiz(galeriden gözatabilirsiniz) makinalar ile temizlik aşamasını ilerletiyoruz. Halı yıkama bittikten sonra halınızın üzerindeki kaba suyu almak için vakum makinalarımız ile çekiyoruz.

Vakum makinalarımız ile tüm suyu vakumlayamadığımız için özel kurutma makinalarına alıyoruz ve burda halılarınız hem içerisinde kalan kirli sudan arınarak suyu sıkılır hemde buna ilave olarak %95 e yakın kurutma sağlar yine bu aşamayada galerimizden göz atabilirsiniz. Kurutma makinamızdan çıkan halılarınız havalandırma askılarına alınarak geriye kalan %5 lik suyun kendiliğinden süzülmesi için beklenir.

Karabağlar Halı Yıkama Son aşama olarak halılarınız ait oldukları yere, evinize gitmek için paketlenme bölümüne geçilir. Bu aşamadan önce halılarınız kendi yönlerine göre taranır ve parfümlenir. Paketlenme aşamasınıda geçtikten sonra servisimize yüklenir ve evinize doğru yola çıkar. Bizleri tercih eden tüm Karabğlar Halı Yıkama müşterilerimize teşekkür ederiz…

Karabağlar Halı Yıkama

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN