Sosyal Medyada Biz}

Bornova Manavkuyu Halı ve Koltuk Yıkama

Manavkuyu Halı ve Koltuk Yıkama Halılarınızı ücretsiz servisimiz ile istediğiniz adresten alıp hava şartlarına göre 3 – 5 gün içinde evlerinize temizlenmiş parfümlenmiş poşetlenmiş bir şekilde teslim etmekteyiz.
Evinizden alınan halılar profesyonel makine parkurumuz ile derinlemesine temizlenmektedir. Halının yüzünü değil özünü yıkıyoruz. Ön ve arkası özel fırçalarla yıkanarak günlük hayattaki kirlerden arındırılır.
Sonrasında halılarınızı toz dolabı makinelerimizden geçirerek bütün toz, kum ve diğer yabancı maddelerden arındırıyoruz.
Era111 T2000 halı şampuanları, çeşitli yumuşatıcılar leke sökücüler kullanarak tam otomatik halı yıkama makinalarında el değmeden yıkıyoruz. Makine videomuz aşağıdadır.

Manavkuyu Halı Yıkama Yıkama işlemi bittikten sonra rulo yapılan halılar 1200devir hızla dönebilen makinelerde halının türüne göre uygun sıkma işlemi uygulanarak halılarınız sulardan arındırıyoruz. Bu işlem halının kuruma süresini kısaltmaktadır.
Bu sayede yaz kış dört mevsim halı yıkama imkanı sunuyoruz.
Biz Manavkuyu Halı Yıkama olarak 9 yıldır İzmir’in her semtine ulaşıyor ve büyümeye devam ediyoruz. Sektörde yerini almış bir firma olarak hızlıyız, ekonomiyiz, yenilikçiyiz sadece halı değil koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmetleri sunuyoruz.
Sizde hala Manavkuyu Halı Yıkama temizlik gücünü görmediyseniz hemen firmamızla irtibata geçiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN