Sosyal Medyada Biz}

İzmir Mithatpaşa Halı ve Koltuk Yıkama

Mithatpaşa Halı Yıkama Fabrikası

2007 yılında İzmir’de kurulmuş olan firmamız çeşitli alanlarda hizmet verdikten sonra 2008 yılında halı yıkama sektöründe de hizmete başladı. Halı temizliği konusunda İzmir de kaliteli hizmet vermek amacıyla Karabağlar Sanayi Sitesinde tam donanımlı yıkama, sıkma ve kurutma sistemleriyle faaliyete geçen işletmemiz, alanında en iyisi olmak anlayışını benimsemektedir.

1000 m2 ve 2 katli alanda gerçek anlamda fabrikasyon sistemiyle hizmet vermekteyiz.

Kurulus amaci halı ile ilgili bütün hizmetleri tek elden vermekte olan merkezimizde duvardan duvara halifleks, makina halisi, Atlas, Saray,Koyuncu, Dinarsu, Merinos, vs. el dokuma, ladik, bünyan, kars, yörük,isparta, yagci bedir demirci halilarinin yikanmasi tamamen kendi tesislerimizde ve halilarin cinsine göre ayri ayri usüllere göre yikanir. Telefondaki görevlilerimizden, yikama ünitesindeki sorumlularimiza kadar her kademedeki personelimiz sadece en iyi hizmeti vermek için çalismaktadir. En büyük sermayemiz bu isi profesyonelce yerine getiren her kademedeki personelimiz ve memnuniyetini dostlariyla paylasan degerli müsterilerimizdir.

Mithatpaşa Halı Yıkama Son yıllarda ciddi manada profesyonel halı temizleme şirketlerinin yanında, sadece para kazanmak adına özellikle oto yıkama servisleri bu işi yapmaya başlamışlardır. Sektör ile ilgili yeterli bilgi, donanım ve teçhizatı bulunmayan bu tür iş yerleri gayri sıhhi şartlar altında bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmakla birlikte Profesyonel halı temizleme şirketlerine bakış açısını da olumsuz yönde etkilemektedirler.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN