Sosyal Medyada Biz}

Sahilevleri Halı ve Koltuk Yıkama

90 (232) 255 0 111

Sahilevleri Halı Yıkama Halılar yıl boyunca evlerde ve iş yerlerinde soğuk havaya karşı önlem olarak veya dekoratif olarak kullanılan ev eşyalarıdır. Bu eşyaların uzun dönemler süresince kullanılması sonrasında içlerinde ve diplerinde biriken kimlerin temizlenmesi ve tekrar sağlıklı bir hale getirilmesi gerekir. Bu noktada ev ve iş yerinde kendi imkanlarınızla gerçekleştirebileceğiniz süpürme, silme ve yıkama işlemleri yüzeysel olarak bir temizlik sağlasa da halıların tam bir şekilde temizlenmesini mümkün kılmaz.

Halıların sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için anti bakteriyel ilaçlar kullanarak işlem yapan Sahilevleri halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Halıların derinine işleyen, toz ve mikroorganizmaları uzaklaştıran ilaçlar sayesinde hem yapıları zarar görmez hem de sağlıklı bir şekilde temizlenir.

İzmirin bir çok ilçesine bağlı tüm mahallelerde hizmet veren firmamız hızlı ve güvenli servis ağı sayesinde halılarınızı adresinizden alarak tekrar adresinize ambalajlı ve temizlenmiş bir şekilde teslim eder. Gerçekleştirilen yıkama işlemlerinde bazı firmalar tarafından kullanılan çok düşük fiyatlı ve etkisiz ilaçlar yerine anti bakteriyel özelliklere sahip ilaçlarla yıkama gerçekleştirilir. Verilen bu profesyonel hizmetler sayesinde Avrupa’dan ithal olarak getirilen ilaçlar ile el değmeden makinelerde yıkanan halılar kurutma odalarında kurutulduktan sonra teslimata hazır hale getirilirler. Teslimata hazır hale getirilen halılar size belirtilen zamanında tekrar alındığı şekilde adresinize teslim edilirler. Bu sayede ev ve iş yerlerinizde uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde halılarınızı kullanmanız mümkün olur.

Profesyonel Ellerde Sahilevleri Halı Yıkama
Halı yıkama hizmetleri İzmir ve ilçesinde merdiven altı olarak kabul edecek şekildeki işletmelerde gerçekleştirilebilir. Bu duruma karşın firmamız tarafından son model makineler kullanılarak el değmeden halı yıkama işlemleri gerçekleştirilir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN